Balony i namioty reklamowe

Jesteśmy największym producentem w Polsce i Europie oferujemy najwyższej jakości balony i namioty pneumatyczne, reklamowe.  Stała współpraca z największymi firmami, a także domami mediowymi i agencjami reklamowymi przynosi możliwość stałego rozwoju, który pozwolił nam wymienić park maszynowi, przez co zwiększyliśmy dokładność i szybkość produkcji. 

Zobacz naszą szeroką ofertę namiotów i dużych balonów reklamowych, bram dmuchanych oraz flag reklamowych.

W naszej ofercie znajdą Państwo m.in:
  • Balony reklamowe

  • Namioty reklamowe, pneumatyczne

  • Bramy dmuchane, startowe

  • Flagi reklamowe, bandy reklamowe

  • Słupy, chwieje i ekrany dmuchane reklamowe

  • Namioty szybkoroskładalne, eventowe

Oferujemy produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb Klientów. Serdecznie zapraszamy.

Dowiec się więcej

0

lata na rynku - od 1922 r.

0

k

Zadowolonych klientów

0

k

Zrealizowanych projektów

0

certyfikatów posiadamy

Aviotex KKC Sp. z o.o.

Obecnie jesteśmy największym producentem balonów, namiotów pneumatycznych oraz bram dmuchanych w Polsce oraz całej Europie.

Naszym najważniejszym celem jest ciągłe dostosowywanie się do coraz bardziej wymagającego rynku Unii Europejskiej, co wiąże się ze spełnianiem potrzeb każdego Klienta, zarówno indywidualnego jak i firm oraz instytucji.

Państwa zaufanie oraz stała współpraca z najlepszymi Domami Mediowymi i Agencjami Reklamowymi przynosi możliwość stałego rozwoju, który pozwolił nam wymienić park maszynowy, przez co zwiększyliśmy jeszcze bardziej dokładność i szybkość produkcji.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w krawiectwie ciężkim, fachowej kadrze oraz wykorzystaniu bardzo wysokiej jakości materiałów, jesteśmy w stanie wykonać każdy nietypowy wzór, dowolny kształt, a także zaoferować pełną gamę kolorystyczną naszych produktów reklamowych. Obecnie produkujemy doskonałe jakościowo, wytrzymałe i nowoczesne reklamy dmuchane, które pozwolą Państwu w oryginalny i nowoczesny sposób wyróżnić i przyciągnąć uwagę do firmy, marki oraz produktu.

Opinie o Nas