Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoją opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.

+48 22 774 22 25

aviotex@aviotex.com.pl

Szanowni Państwo.

Na życzenie Klientów wykonujemy serwis produktów pneumatycznych i nie tylko.

Dodatkowo mamy w swojej ofercie zestawy naprawcze, przy pomocy których możemy samodzielnie i błyskawicznie naprawić każdy produkt pneumatyczny.

Tear-Aid to folia naprawcza niezbędna do stosowania zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz.

Tear-Aid jest jedyną w swoim rodzaju przezroczystą folią samoprzylepną służącą do naprawy rozdarć i łatania dziur powstałych w niemal wszystkich typach materiałów.

Folia Tear-Aid jest niezwykle wytrzymała i bardzo elastyczna. Tear-Aid nie rozwiązuje problemu jedynie tymczasowo – to trwała folia naprawcza, która świetnie nadaje się do stosowania na materiałach poddawanych działaniu czynników zewnętrznych, jak również w pomieszczeniach zamkniętych.

 

Dzięki folii Tear-Aid naprawisz:

namioty, płótna, gumowe (dmuchane) łodzie, parasole, płaszcze przeciwdeszczowe, kurtki i torby. Nadaje się również do aluminium, stali nierdzewnej, włókna szklanego i innych tworzyw. Folia Tear-Aid jest dostępna w dwóch wersjach (typ A i typ B). Mimo że obie wersje mają te same właściwości, stosowane są do innych materiałów.

Zalety:

 

– mocna i bardzo wytrzymała

 

– wodoszczelna

 

– nieprzepuszczająca powietrza

 

– bardzo elastyczna

 

– nie ulega przebarwieniom

 

– wszechstronne zastosowanie

 

– nie wysycha

 

– trwała i łatwa w zastosowaniu

® Copyright by Aviotex - Balony Reklamowe, Flagi i Namioty Reklamowe - http://aviotex.com.pl/polityka-prywatnosci/ Zapraszamy
Projekt i wykonanie strony www: Broker Media