Szybki kontakt

Zapytaj o produkt, podziel się z nami swoją opinią lub pochwal się zdjęciami z akcji.

+48 22 774 22 25

aviotex@aviotex.com.pl

O firmie

Aviotex KCC Sp. z o. o.

Nasza firma kontynuuje wieloletnie tradycje firmy sięgające 1922 roku, produkując doskonałe jakościowo, wytrzymałe i przestronne namioty turystyczne typu willowego w bardzo szerokiej gamie. Posiadamy również doświadczenie we współpracy z branżą reklamową, oferując altany i balony reklamowe z nadrukami dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Oferujemy także namioty szybkorozkładalne oraz hale namiotowe (namioty halowe).

Dzięki fachowej kadrze i wieloletniemu doświadczeniu w krawiectwie ciężkim jesteśmy w stanie realizować zamówienia specjalne. Nasz profesjonalizm w branży został również doceniony przez kontrahentów z krajów Unii Europejskiej. Stale współpracujemy z wiodącymi producentami branży kempingowej z Holandii, Danii oraz Niemiec.

Naszym najważniejszym celem jest ciągłe dostosowywanie się do coraz bardziej wymagającego rynku Unii Europejskiej, co wiąże się ze spełnianiem potrzeb każdego klienta, zarówno indywidualnego jak i firm oraz instytucji.

1922

Historia naszej firmy sięga 1922 roku

Historia naszej firmy sięga 1922 roku i początki jej działalności współtworzą historię polskiego baloniarstwa. Legionowskie balony były znane ze swojej wysokiej jakości i nowoczesnej technologii, która w połączeniu z umiejętnościami pilotów pozwoliła na czterokrotne zdobycie Pucharu Gordon Benetta w latach 1933-1935 oraz w roku 1938.

Po II wojnie światowej firmę przemianowano na Zakłady Sprzętu Technicznego i Turystycznego Aviotex zajmujące się m.in. produkcją namiotów turystycznych na rynki krajów RWPG. Sukcesywnie firma rozszerzała swoją ofertę o altany ogrodowe, plecaki, odzież sportową. Jako jedna z pierwszych firm w Polsce rozszerzyła swoją ofertę o balony reklamowe, skuteczny i popularny dziś nośnik reklamy.

Najnowsza historia firmy

Najnowsza historia firmy wiąże się z zasadniczymi przemianami gospodarczymi w kraju, w wyniku których zakłady zostały sprzedane w 1999 roku prywatnym inwestorom i przekształcone w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.

Rozwój przez jakość

Dziś Aviotex jest największym producentem balonów i namiotów w Europie. Stała współpraca z Domami Mediowymi i Agencjami Reklamowymi przynosi możliwość stałego rozwoju, który pozwolił nam wymienić park maszynowi, przez co zwiększyliśmy dokładność i szybkość produkcji.

® Copyright by Aviotex - Balony Reklamowe, Flagi i Namioty Reklamowe - http://aviotex.com.pl/polityka-prywatnosci/ Zapraszamy
Projekt i wykonanie strony www: Broker Media